Pre vás

Nepýtaj sa, čo svet potrebuje, spýtaj sa sám seba, vďaka čomu ožívaš.

A potom choď a rob to.

Pretože, čo tento svet potrebuje,

sú ľudia, ktorí ožili.

Harold Whitman

https://www.youtube.com/watch?v=XD22185zSlA

Verte, že ja vás oživím:)


jankag888@gmail.com

Autorské právo
Články môžete publikovať len s mojim súhlasom
a s aktívnou adresou na môj blog.

Aby si bol krásny, zastav sa: minútu pred zrkadlom, päť minút pred svojou dušou a pätnásť minút pred svojím Bohom. Horatius


sobota 12. septembra 2015

Energetickí upíri II.

10 typov toxických ľudí, ktorí z vás vysávajú život

Zdroj: businessinsider.com

„Ľudia vás buď inšpirujú, alebo z vás vysávajú život – vyberajte si múdro“  

Nedávny výskum z Friedrich Schiller University v Nemecku poukazuje na vážnosť témy toxických ľudí. Vedci zistili, že vystavenie podnetu, ktorý spôsobuje silné negatívne emócie, podobne ako stretnutie s jedovatým človekom, v účastníkovom mozgu vyvolal masívnu stresovú reakciu. Či už je to negativita, krutosť, syndróm obete, či hotové šialenstvo, toxickí ľudia ženú váš mozog do stresových stavov, ktorým sa je potrebné vyhýbať za každú cenu.
Štúdie už dávno potvrdili, že stres môže mať trvalý negatívny vplyv na mozog. Vystavenie sa niekoľkým dňom stresu ohrozuje efektívnosť neurónov v hipokampe, teda v mozgovej časti zodpovednej za uvažovanie a pamäť. Týždne stresu spôsobujú reverzibilné poškodenie mozgových buniek a mesiace stresu ich môžu natrvalo zničiť. Toxickí ľudia teda nevplývajú len na vaše emócie, ale ničia aj váš mozog.
Nemôžete dúfať, že sa vám podarí dištancovať sa od toxických ľudí, kým sa ich nenaučíte rozoznávať. Dôležité je dokázať rozlíšiť nepríjemných a otravných jedincov od tých skutočne toxických. Prinášame desať druhov toxických vysávačov energie a dobrej nálady, ktorých si jednoznačne treba držať od tela.

Klebetník
Klebetníci získavajú potešenie z cudzieho nešťastia. Napriek tomu, že zo začiatku to môže byť zábava poznať všetky kancelárske klebety, nenechajte sa stiahnuť do jedovatých osídiel týchto ľudí.

Temperamentný
Niektorí ľudia jednoducho nemajú schopnosť ovládnuť svoje emócie. V jednej chvíli na vás začnú kričať, v druhej sa vám vyžalujú. Nedovoľte, aby vás používali ako emocionálnu toaletu, hoci vám ich je ľúto.

Obeť
Obete sú veľmi ťažko rozoznateľné, pretože zo začiatku si nemôžete pomôcť inak ako sa vžiť do ich situácie a súcitiť s nimi. Po čase však veľmi rýchlo odhalíte, že „veľký životný problém“ sa koná každý druhý deň.

Egocentrik
Vzťahy s egocentrickými osobami nemajú zmysel, lebo okrem toho, že miniete tony energie, budete sa v konečnom dôsledku cítiť osamelo. Egocentrik totiž vníma jedine seba.

Závistlivec
Pre závistlivých ľudí je tráva vždy zelenšia na druhom brehu, a preto aj keď ich stretne niečo výnimočné, nikdy nie sú spokojní. Priznajme si to, vždy sa nájde niekto blaženejší, keď hľadáme dostatočne dôkladne, preto sa ľuďom, ktorí stavajú vlastné šťastie na porovnaniach so svetom, radšej oblúkom vyhýbajte, najmä ak sa nechcete závisťou nakaziť.

Manipulátor
Manipulátori z vás vysávajú čas a energiu skrytí za masku priateľstva. V konečnom dôsledku však od vás len niečo chcú a keď sa obzriete do minulosti, zistíte, že vždy od vás len brali, brali a brali, hoci sa tvárili, že to robia pre vás.

Dementor
Slovo dementor pochádza zo série o Harrym Potterovi a predstavuje zlú bytosť, ktorá z ľudí vysáva dušu. Možno sa budete čudovať, ale tieto stvorenia skutočne existujú, hoci nenosia dlhé čierne habity. Dementori sú osoby, ktoré sajú život z každého v miestnosti tým, že ich vystavia svojej negativite a pesimizmu.

Psychopat
Existuje aj taký typ toxických ľudí, ktorí nachádzajú uspokojenie v bolesti a utrpení druhých. Ich jediná výhoda je, že sú ľahko odhaliteľní, a teda ich môžete rýchlo odstrániť zo svojho života.

Sudca
Sudcovia dokážu veľmi rýchlo zhodnotiť, čo je a čo nie je v poriadku. Majú zázračnú schopnosť zobrať niečo, čo skutočne milujete a úplne vám to znechutiť, preto sa ich čo najskôr zbavte.

Arogantný
Arogatní ľudia sú pre vás stratou času, pretože všetko čo spravíte považujú za osobnú výzvu. Arogancia je falošnou sebadôverou, vždy maskuje veľké neistoty a na pracovisku môže spôsobiť veľa problémov.

.............................

Ja našťastie doma nemám upíra. Ani ja sama sebe nie som si upírom. Nemyslím 
a nekonám proti svojej duši. Nič nepredstieram, nehrám divadlo. To je všetko samoupírizmus, ktorý človeka oslabuje. 

No občas natrafím na upíra. Napríklad jedna pani, keď idem za ňou niečo dôležité riešiť, tak mi zakaždým zabuchne dvere. No keď ona niečo potrebuje, tak príde pokorná ako baránok. 
No čo, je proste upír  temperamentný:) 
Mne inšie neostáva, len po stretnutí s ňou si doma zapáliť sviečku, aby som ju zbytočne neniesla na pleciach a rýchlo sa striasla tejto nepríjemnej energie. 
Je to obetavá žena pre svoju rodinu, tak iste má veľa starostí. 
Ale to ju neospravedlňuje k takémuto nízkemu konaniu. 


Je dobré aj poumývanie rúk a tváre, vypitie pohára vody. Proste vnútorne aj vonku spláchnuť energiu preč.

Ak niekomu príde z očí, alebo je nejak urieknutý a je mu zle, zvykne si urobiť uhlíkovú vodu. Cirkev takýto spôsob odcudzuje, že je to vraj od Zlého. 

Prevarí sa voda, hodia sa do nej postupne tri zapálené zápalky a potrú sa ňou 3 razy oči a čelo. Ak ostane vody viac, ako bolo pôvodne, človek bol počarovaný. Voda sa vyleje niekde mimo domova a ľudí.  
Tento konkrétny obrázok som prevzala práve zo stránky jednej farnosti. Pre objektívnosť si môžete prečítať aj ich názor.


Ja som toto ešte nikdy neskúsila. Od malička intuitívne chrúmem živočíšne uhlie. To boli okrem pelendrekových cukríkov moje najobľúbenejšie cukríky. A ešte celaskóny. 

Ale to živočíšne uhlie má niečo do seba. Asi som potrebovala sa zbavovať toxínov v tele. Veď nečudo. Bývali sme v Kremnici v "Londýne". Sú to tri výškové činžiaky postavené pred vyše 50. rokmi. Vtedy boli novučké. Len chyba lávky. Boli postavené a dodnes stoja na starom cintoríne a oproti nim vtedy bol bitúnok, teda sme počuli krik, strach a bolesť zvierat. Ako deti sme to tak nevnímali a dokonca keď robili výkopy na potrubia, hrávali sme sa
s lebkami, robili si z nich výstavku a na bitúnok sme chodili pozerať na veľké kopy očí, vnútorností... Boli sme zvedavé. 

No duša sa zrejme týmto veciam bránila a telo potrebovalo sa zbavovať týchto duševných toxínov. 
Tak zrejme preto som stále chrúmala to živočíšne uhlie. Keď som išla s mamičkou do lekárne, tak bez toho sme nemohli ani odísť. To bola moja droga. 
Tiež si teraz uvedomujem, že v tom dome som bola stále chorá. Každú chvíľu som mala angínu. Veď to boli ťažké energie. Len vtedy o týchto veciach sa nikde nehovorilo ani nepísalo. 
Keď sme sa presťahovali, bolo po chorobách.

Toto píšem z dvoch príčin. Jednak preto, aby ste si uvedomili, aké zlé je bývať v takomto nevhodnom prostredí. Keď si budete vyberať miesto pre svoje bývanie, dobre si zistite jeho históriu a jeho okolie. 

Druhá vec, prečo to píšem je, že človek ak sa na niekoho hnevá, zožiera a pod., tak si ukladá do tela toxický odpad. Preto je dobré pri nezhodách preventívne čistiť prostredie zapálenými sviečkami a čistiť aj vnútorné prostredie organizmu napr. živočíšnym uhlím. Ja som si aj dnes rozpustila živočíšne uhlie vo vode a vypila. 
Keď mali prísť v roku 2012 tí mimožemšťania:), tak sa všade písalo, že je dobré mať doma šungit, ak by sa niečo dialo a bola znečistená voda. A čo je šungit? Uhlie. Tak ako živočíšne uhlie, tak aj šungit je schopný do seba vstrebať, nasať, toxické látky z prostredia. 

Tak ktovie, či tá uhlíková voda nie je na podobnom princípe. Či ten uhlík vo vode nevstrebáva tú nečistú prisatú energiu na človeku. Či to nie je skôr o vede ako o čarovaní. 
Toto by mala aj cirkev rozoznávať. A nie všetko zatracovať. 
Aj keď sa niekto zaoberá zdravým bývaním, tak aj to odcudzuje. To sa mi nepáči. 


Všetky ostatné kategórie upírov som zo života odstránila. Fyzicky sa s nimi nestretávam. No na diaľku človek nikdy nevie, kto mu závidí, kto mu nepraje, kto ho ohovára. 
Na to zase nosím zlatú retiazku a prívesok s horského krištáľu. 

Opäť to nie je žiadne čáry máry. 
Je dokázané, že zlato pohlcuje negatívne energie a horský krištáľ ich čistí. 
Ešte si dokúpim prívesok z ametystu, ruženínu a citrínu.  
Tieto kryštály mám najradšej a mám ich okolo seba vo veľkom prevedení, keď pracujem za PC.

No čo je najdôležitejšie, stále som s Ježiškom Kristom. Keď ráno vstanem, ďakujem Mu za nový deň, idem sa umyť, tri razy si umývam tvár v mene Otca i Syna i Ducha svätého. Čo robím, robím s Ním. Večer Mu ďakujem za prežitý deň a za Jeho ochranu. 
Takáto ochrana je tá najmocnejšia. A keď si neviem sama poradiť, tak starosti proste vložím do Jeho rúk a nechám to plynúť. Lebo viera nás vždy ochráni. Každému je len toľko naložené, koľko vládze zvládnuť. A ak má pocit, že nezvláda, tak viera dáva nádej a upokojí nepokojné srdce. 
Alebo je nám poslaný človek, ktorý nám pomôže.


Pokoj vám zanechávam, svoj pokoj vám dávam, nie ako svet dáva, vám ja dávam. Nech sa vám nermúti srdce a nestrachuje!   Ján 14,27ĽUDIA BOŽÍ, UVEDOMTE SI, ŽE TO, ČO ROBÍTE DRUHÝM, ROBÍTE SEBE!!!

SME JEDEN CELOK, Z JEDNÉHO ZDROJA, SME PREPOJENÍ. 

TEDA UBLIŽUJETE SI SAMI SEBE. BEZ ODOZVY TO NIKDY NIE JE.

A EŠTE SA K TOMU SAMI ZNEČISŤUJETE DUŠEVNÝMI TOXÍNMI.

VŠETCI SA MODLÍME K BOHU, TAK AJ NÍM ŽIME.


PRED BOHOM SME VŠETCI NAHÍ !!!Mnohí ste chceli vidieť moju fotku, tak toto som ja:)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára