Pre vás

Nepýtaj sa, čo svet potrebuje, spýtaj sa sám seba, vďaka čomu ožívaš.

A potom choď a rob to.

Pretože, čo tento svet potrebuje,

sú ľudia, ktorí ožili.

Harold Whitman

https://www.youtube.com/watch?v=XD22185zSlA

Verte, že ja vás oživím:)jankag888@gmail.com
Autorské právo
Články môžete publikovať len s mojim súhlasom
a s aktívnou adresou na môj blog.

Aby si bol krásny, zastav sa: minútu pred zrkadlom, päť minút pred svojou dušou a pätnásť minút pred svojím Bohom. Horatius


nedeľa 20. januára 2013

Nespavosť, depresia, prekliatia a iné


K tomuto príspevku ma inšpirovali listy mojich čitateľov, v ktorých píšu, že nemôžu spávať, mávajú čierne myšlienky, strach a pod..

Spánok je v dnešnej dobe problém mnohých ľudí.  Mnoho článkov upozorňuje na obdobie transformácie, zmeny v životoch a to je na človeka veľká záťaž. Tiež doterajší Matrix je nastavený tak, aby ľudí zotročil a požaduje vyššie a vyššie pracovné výkony,  bezvýhradnú lojálnosť k firme a cielene nastavenú zadlženosť rodín. Mladá generácia to považuje za samozrejmosť, akoby bola už tak naprogramovaná. Preto je v obľube firiem dosadzovať do kľúčových obchodných manažérskych pozícií mladých ľudí, ktorí ako zombie verne slúžia Matrixu  - simulovanému životu a častokrát bezohľadne šikanujú ľudí.  Zombie je zotročená osoba, ktorá pod vplyvom programovania či omamných látok slepo či nevedomo vykonáva príkazy iného človeka, ktorý ju ovláda. A takto to vyzerá v mnohých firmách. Najmä v tých nadnárodných. Aspoň sa vrcholový manažment firmy má dobre a aj farmaceutické spoločnosti si prídu na svoje. Nespavosť, depresia, stres sú bežné javy. A začínajú byť aj bežné infarkty mladých ľudí. 
A čo vaše malé deti, ktoré presúvate do pravidelnej opatery starých rodičov. Nie je vám to ľúto? Aj oni majú svoj stres v škôlke a ešte poobede ich zverujete starým rodičom, aby ste mohli byť do večera v práci. Malé deti sa nevedia brániť, ale ak sa vám hádžu o zem, mávajú náhle vysoké horúčky, tak sa zamyslite nad sebou. Oni vedia, že niečo nie je v poriadku, ich duše sú obyčajne staré múdre duše, ale malý organizmus to inak nevie vyjadriť. Vyjadria sa v puberte, kedy sa im opäť otvorí duchovný svet, tretie oko a cit pre spravodlivosť. Ak má dieťa od malička svoj normálny režim a dostatok oddychu v domácom prostredí so svojimi rodičmi, tak pubertu ani nezbadáte. Ak nie, tak sa máte na čo tešiť.


Toto potrebujete?


My, čo si toho viac pamätáme, vieme, že skutočný život je o inom.  

Sklony k čiernym myšlienkam a k nespavosti vyvolávajú aj hororové filmy. Aj to je presne cielený program masmédií. Hlavne mladá generácia je zvedavá a pozerá na takéto choré scény. A to nie je už len o nespavosti, ale o depresiách a čo je ešte horšie – programovanie si svojho osudu a privolávanie podobných udalostí do svojich životov. Nevidíte, že tí, čo poťahujú nitky, nemajú s vami dobré úmysly?


Aj toto potrebujete?

Radšej si kúpte TV s internetom, prípadne aj s 3D. Aj keď u nás programy v 3D ešte nie sú a na nete ich je málo. Ale dajú sa v 3D pozerať prírodopisné dokumenty, je to nádherné. Alebo sa dajú z 2D do 3D nastaviť. A na nete nájdete veľa zaujímavých
a zmysluplných dokumentov či filmov. Nemusíte mať ani takýto TV, stačí vám PC
s internetom. Ale voľný čas strávite zmysluplne, tak aby vás nadchol, nabil pozitívnou energiou. Hovorí sa, že múdri ľudia majú veľkú knižnicu a malý televízor. Ale v dnešnej informačnej dobe to už neplatí. Najväčšia knižnica je na internete. 


Je okolo nás mnoho energií, ktoré nepoznáme a preto sa nevieme im brániť.

Môžu to byť energie hviezd, ktoré na nás pôsobia na tom mieste, kde spávame. Energie okolitých predmetov, energie Zeme, energie éteru,  energie samotných nás ľudí.


Pozrite si články v mojom blogu:

Vzácny liek, Lietajúce hviezdy 2013, Lietajúce hviezdy 2013 – živly a domáce prostriedky, Prírodné a umelé žiariče, Energie, ktoré vidíme, Choré domy, Upokojenie, Ako sa zbaviť strachu, TV pre vás, Dobrá karma, Ľudová múdrosť a psychosomatika, Požehnané číslo 13, Ukradnutá duša, Životná energia.No sú aj iné príčiny nespavosti a depresií. Je to nami neviditeľný svet plný rôznych bytostí. Dobrých, zablúdených aj zlých. Aj tento svet na nás vplýva. Na niekoho menej, na niekoho až tak, že z toho môže aj ochorieť.

S týmto svetom mám aj ja rôzne skúsenosti:

Už ako študentka po strednej škole. Vtedy cez prázdniny som sa dozvedela, že v jednom mestečku zomrel jeden kamarát. Odvtedy som v noci nemohla spať a držalo ma to až dovtedy, kým som nešla na vysokú školu do iného mesta. Tam to už prestalo. Takže niekedy pomôže zmena prostredia.

Ako tridsať ročná som sa začala zaoberať astrálnym svetom. A bez akéhokoľvek vedenia nejakým múdrym učiteľom. Čítala som o tom vtedy dostupné knihy. A stali sa mi zvláštne udalosti, ktoré ma vystrašili. Skôr, ako mi mal zazvoniť ráno budík, tak ma niekto prebudil fúknutím vzduchu do tváre. Otvorila som oči a nikoho som nevidela.
Potom v noci v polospánku som videla obraz Ježiša a videla som na oblohe jasnú žiaru, ktorá vychádzala akoby z diery na oblohe. Išla som sa pozrieť na ňu bližšie a keď som bola blízko, tak mnou niekto riadne zamykal, aby som sa prebrala. Opäť tam nikto nebol. Aspoň ja som nikoho nevidela, ale to lomcovanie so mnou, aby som sa prebrala, bolo poriadne, doteraz si to pamätám.
Po týchto skúsenostiach som sa prestala venovať tomuto neznámemu svetu a prestalo to. Preto nepozerajte podivné filmy, hororové filmy a podobne a ani nečítajte takéto veci, ak nemáte spoľahlivého učiteľa.

V neskoršom veku, ešte u nás nebolo ani zmienky o učení Feng shui, som si urobila rekonštrukciu bytu. Čo čert nechcel, (alebo žeby chcel?) sme si dali postele na nesprávne miesto. Viete čo sa mi stalo? Náhle som prišla o rodičov, o prácu, problémy s dedičstvom, problémy so zdravím.  Jedna udalosť za druhou. 
V tom mieste, kde som spávala, mi začalo psychicky bolestivo pískať v hlave. A vtedy som sa spamätala a premiestnila postele inde. Vtedy som to spravila intuitívne, ale prešla som životnou katastrofou. 
Dnes mi je jasné, prečo sa to všetko stalo. Je to miesto v byte, kde pôsobia duchovia. Je to energia, ktorá pri dlhšom pôsobení na človeka, môže vyvolávať depresie, nespavosť, náhle a nečakané negatívne zmeny v živote rôzneho druhu. Je to aj energia, ktorá kazí prístroje. Náhle sa vám niečo pokazí, opravíte to a zase sa pokazí. Ako vieme, duch ovláda hmotu. A tak si tu duchovia s nami hrajú. Kazia nám prístroje. Nám sa radi hrajú s televízorom. Je nový a niekedy nám ho nedovolia zapnúť, až na piaty raz. A to je už druhý televízor na tom istom mieste, ktorý skúša našu trpezlivosť. Moja dcéra má túto energiu duchov v kuchyni. Samozrejme, že sa jej tam kazia elektrospotrebiče.
Keď boli deti malé, tak oni spávali v tejto zóne. Staršej dcére to nevadilo, ale mladšia každú božiu polnoc sa zobudila a prišla spať ku mne. Dva roky som sa pre ňu nevyspala a nepoznala som vtedy príčinu. Malé deti vidia duchovný svet, myslia si, že je to prirodzené, že to patrí k životu. Ale ruší ich to. Veď aj my by sme ho videli, keby sme nemali nánosy duchovných nečistôt nahromadených počas dospelého života.
Keď sa deti narodili, tak som im dávala na čiapočku alebo na košieľku červenú stužku, aby ich chránila pred duchmi a urieknutím. Neskôr v detskej izbe mali oranžovo červené závesy a z tej istej látky ozdobné vankúšiky. Bola to len náhoda alebo moja intuícia, ktorá mi poradila farbu doplnkov. Netušila som, že detská izba je v takejto zóne. Vy môžete dať dieťatku na rúčku červenú stužku, aj keď je už školák. Bude ho ochraňovať. V prípade detí je jedno, na ktorú rúčku ju uviažete. Stačí hrubšia červená nitka, napríklad kúsok bavlny.

Táto energia Chueh Ming môže spôsobiť nepredvídateľné náhle udalosti: úplná strata, nešťastie, smrť, ukončenie manželstva, smrť blízkych, depresie, mentálne choroby, úrazy, samovraždy, neproduktívna kariéra, krádeže, lúpeže, finančné straty. Vážne nešťastia, niekedy s fatálnymi následkami.  Je to oblasť nevyváženosti, v ktorej ide život raz hore, raz dole, podľa svetového smeru, v ktorom sa nachádza. Napríklad na východe, môže byť zdravie chvíľu v poriadku, chvíľu horšie. Podobne to môže byť v kariére, ak sa oblasť duchov nachádza na severe. V tejto oblasti sa môžu vyskytovať rôzne bytosti. Osoby podľa tohto vplyvu môžu mať ťažkosti v každom úsilí a môže spôsobiť depresie, duševné choroby, nehody a samovražedné pocity. 
Treba brať účinky Chueh Ming vážne, lebo sú skutočne silné. Napríklad nehody alebo choroby z povolania.  Zhoršujú ich aj škodlivé vonkajšie formy – ostré hrany budov, stožiare a pod. Oblasť duchov pri ladení chránime. Nespať v tejto miestnosti, ak nie je možné sa jej vyhnúť, tak účinne ošetriť.Ak sa vám dejú niektoré z opísaných udalostí, tak vám dám úlohu:


V mojom blogu si otvorte článok – Pôdorys a paláce, podľa neho si nakreslite v mierke pôdorys vášho bytu či domu. Ak je dom viacposchodový, tak osobitne každé poschodie. Nájdite si stred – ťažisko – pôdorysu a priložte šablónu, ktorú som priložila k článku - Pôdorys a paláce. Natočte ju na os sever – juh. Vyznačte jednotlivé výseky – paláce – na pôdoryse vášho bytu či domu. Takto zistíte, v ktorej časti aké máte svetové strany.

Keď to už máte hotové, tak sa pozrite, v akej svetovej strane sa nachádza hlavný vstup do bytu či domu. Na poschodiach je vstupom schodisko.

Z nasledujúcej tabuľky zistíte, kde sa u vás nachádza zóna, palác duchov a ak sa vám mu nedá vyhnúť, tak ho skúste ošetriť podľa tabuľky:


Smer vchodu:
Zóna duchov:
Možné následky súvisiace
s palácom:
Ošetrenie:
sever
SV
Depresie
Miska s vodou
SV
S
Problémy v kariére, strata peňazí
Fontánka
Východ
SZ
Problémy hlavy rodiny s jej uživením, nehody, nepriatelia
Denné jasné svetlo, červená farba závesov
JV
JZ
Problémy matky, ženy, hádky, rozvod, súdy
Miska s vodou
Juh
Z
Problémy s deťmi, nezdarné projekty
Denné jasné svetlo, červená farba závesov
JZ
JV
Strata majetku
Denné jasné svetlo, červená farba závesov
Západ
J
Nešťastný život, nezdary, ponižovanie
Denné jasné svetlo, oheň, červená farba závesov
SZ
V
Problémy so zdravím, problémy s predkami
Denné jasné svetlo, červená farba závesov

Univerzálnymi liekmi sú 6 rúrková mosadzná zvonkohra s dutými rúrkami v rohu izby alebo soška korytnačky s pancierom otočeným v príslušnom smere. Zvonkohra s dutými rúrkami očisťuje energiu cez duté rúrky a pancier korytnačky ochraňuje od negatívnych energií a je symbolom dlhého života.

Táto oblasť duchov je u nás stále živá. Mali sme duchovnú bytosť, ktorá nám pravidelne pískala. Monotónne a niekoľko krát za sebou. Máme to aj nahraté na diktafóne. Niekedy sme ju videli ako množstvo letiacich drobných iskierok. Sú to obyčajne zatúlané duše. Človek zomrie a keď sa prebudí v duchovnom svete, tak si myslí, že stále žije tu dole v materiálnom svete. Nevie, že má odísť za Svetlom. A tak nám dáva najavo, že je tu. Niekedy je to pískanie, niekedy je to klopkanie, niekedy cítiť závan chladu, niekedy závan cigarety, ak bol fajčiar.
Týmto dušiam treba pomôcť. Ja som do rohu izby zavesila 6 rúrkovú mosadznú zvonkohru s dutými rúrkami. A poslali sme ho preč za Svetlom.


Urobili sme vo vzduchu pravou rukou kríž a povedali:

"V mene Otca i Syna i Ducha svätého, odíď za Svetlom !!!"
A viac pískanie nebolo.  Občas, keď si na niečo pomyslím, tak v tom rohu nejaká bytosť moju myšlienku potvrdí klepnutím na garnižu. Občas sa s nami zahrá hru na trpezlivosť 
s televízorom. Vnúčik, keď bol menší, tak sa do toho kúta uprene díval. Ale nevedel povedať, čo vidí.  

Nedávno sme boli na pohrebe tety. Keď zomrela, tak sa bola rozlúčiť so svojimi blízkymi. Zabúchala na dvere vlastného domu, zabúchala na dvere izby v hoteli na Kube 
a zabúchala aj mne zvonku na okennú parapetu. Moji rodičia zase jeden po druhom rozbili taký istý hrnček. My si nevieme predstaviť svet vo vyššej dimenzii. Ako sa dá 
v okamihu byť na Kube, potom na Slovensku a kdekoľvek si zmyslia. Zrejme po odhodení ťažkopádneho tela je toto všetko možné. Iné národy prechod do inej dimenzie oslavujú, my ich oplakávame. Ale keď človek chýba, nedá sa jasať. U nás sa skôr prejaví sebaľútosť, že už nemôžeme byť s nimi, u iných národov radosť z odchodu blízkeho do vyššej dimenzie.  Táto druhá alternatíva je pre zosnulých ľahšia, pomáha im v pokoji odísť. 

Ak sa neviete zbaviť nespavosti či depresií, tak na chvíľku pomáha vyspovedanie sa, modlitba. Na dlhšiu chvíľku posvätenie príbytku. Ja si čistím priestory pravidelne kadidelnicou s kadidlom. Tri razy s ňou chodím v smere hodinových ručičiek po každej miestnosti, otvorím každú skriňu, vykadím každý kút a je na chvíľu pokoj. Pri očiste priestorov vkladajte do svojej činnosti úmysel – napríklad – "Archaniel Michael pomôž mi vyčistiť tento priestor od bytostí z duchovného sveta". Okná aj dvere v miestnosti pritom majte zatvorené. Keď skončíte očistu, otvorte okná a vypustite spálenú energiu von.
Kadilo dostať v predajniach so svätými vecami. Je v podobe živicových guličiek. Tam predávajú aj kadidelnice.Ak nemáte kadidelnicu, môžete si ju doma urobiť celkom jednoducho:

Zoberte si plechový hrnček, na dno si dajte zapálenú sviečku, na hrnček si položte kovové sitko z kuchyne, na sitko si dajte zvrchu kúsok alobalu a na alobal dajte trošku kadidlových guličiek. Tiež môžete využiť aromatickú lampu a namiesto misky dáte kovové sitko. Takéto dostať aj kúpiť. Len nezabudnite na ten alobal, inak vám začnú živicové guličky kadidla horieť a pripečú sa na sitko. Aby ste sa nepopálili, tak si aromatickú lampu vložte do plechového hrnčeka alebo hrnca. Tento ale už používajte len na tento účel. 

Chvíľku potrvá, kým sa guličky nahrejú a začnú vydávať typickú kostolnú arómu.  Túto arómu duchovné bytosti a rôzne entity nemajú radi a vypudíte ich. Môžete si takto ošetriť energie v domácnosti, ale aj na pracoviskách kedykoľvek a nemusíte volať kňaza.

Ak chodíte na sväté omše, tak ste si všimli, ako najprv miništranti či kňaz kadidelnicou vyčistia priestor od energií. Obídu s kadidlom obetný stôl, očistia štyri svetové strany a tiež nasmerujú kadidlo na veriacich v kostole.

Tiež si treba dávať pozor na starožitnosti. Lepšie ich doma nemať. Je v nich energia ich majiteľov. Aj osobné veci či dary od zosnulých niekedy ich môžu pritiahnuť. Nehovoriac o domácnosti, ktorá patrila predtým iným ľuďom. Máte zistené, čo sa v nej odohrávalo?
Ani suveníry z exotických krajín nie sú bezpečné. Najmä masky či sošky. 

Moja mamička mala tiež skúsenosti s duchmi. V noci ju budili, niekedy jej zovreli ruku, inokedy hrdlo. Viete, ako sa toho zbavila?
Starým liekom, ktorý si vyprávali babky. Z vonkajšej strany dverí do izby dala do zámky celokovový kuchynský nôž a cez nôž napichla ešte vidličku. A dvere zatvorila. Za dverami bolo počuť v noci hluk, nespokojnosť duchov, že sa nemôžu dostať dnu, ale viac už neprišli.

Tiež spomínala, že keď mala tak 18 rokov, tak náhle ochorela. Nevedeli si s chorobou dať rady, tak zavolali bylinkárku. Bylinkárka jej kázala piť odvar z byliniek a tiež jej prikázala, aby na druhý deň, keď pôjdu domov z paše od susedy kravy a pred ich domom bude od nich lajno, tak aby zobrala vidličku a to lajno s ňou popichala. Aj sa tak stalo. Na druhý deň išli  kravky z paše domov a jedna nechala lajno pred ich domom. Mamička, vtedy dievča, zobrala vidličku a do lajna s ňou niekoľkokrát pichla. Na tretí deň už bola zdravá. Cez cestu bývala jedna podivná a bezdetná suseda. Hovorilo sa o nej, že je bosoráčka. Moja mamička bola krásavica, s hrdosťou to tvrdil aj môj ocinko, tak jej zrejme zo zatrpknutosti počarovala.

Je zaujímavé, akú moc majú kovové príbory.A ešte raz o lyžičke:

Na niektorých ľudí môže byť uvalené prekliatie. Alebo závisť pre majetok. Mojim starým rodičom, ktorí mali veľký statok sa kedysi stalo, že ich kravy ochoreli. Mali chrasty na vemenách. Tak starký zavolal bylinkárku, aby im poradila, ako ich tej choroby zbaviť. Bylinkárka im dala bylinky a kázala ich na druhý deň variť vo vode na peci. Keď sa začnú variť, tak vraj príde osoba, ktorá to spôsobila. Aj tak bolo. Bylinky začali vrieť a v tom prišla suseda z vedľajšieho domu si požičať niečo na varenie. Kedysi naši prarodičia sa narobili na poli a na statku ako mulice, tak nečudo, že boli aj prudší. Starkého ho to nahnevalo a keď suseda odišla, tak v zlosti povedal, že bodaj by oslepla. Odvarom z byliniek potreli kravkám vemená a oni vyzdraveli. No suseda do mesiaca oslepla. Prekliatie padá na dve strany. Starkého nešťastnou náhodou kopla jeho krava tak, že na následky zomrel. Stalo sa to po 40. rokoch, možno aj viac, takže v rodine si to nikto nedal do súvislosti. Jedna veštica mu predpovedala, že keď zomrie, bude mať osemdesiat rokov, jeden mesiac a jeden deň a v ústach jeden zub. Do bodky sa to naplnilo.

Takže majte rešpekt pred zaklínaním, preklínaním. Nikdy to nerobte a ak máte pocit, že na vás takto niekto útočí, tak sa bráňte. Hľadajte pomoc.

Napríklad na týchto stránkach:


Alebo choďte za kňazom, možno vám odporučí študovaného exorcistu. Dnes sa za takéto javy neupaľuje, ale títo odborníci vedia tiež pomôcť.

Napísala som vám dlhý článok. Sami vidíte, že je mnoho pohľadov a príčin, čo ruší spánok, čo spôsobuje depresiu, čo spôsobuje čierne myšlienky, čo spôsobuje strach.

A predstavte si, že v každom dome sú ešte ďalšie energie, o ktorých som nepísala. Aj tie sa niekomu môžu prebudiť, niekomu nie. Všetko záleží od energie samotného človeka, od energie samotného domova či pracoviska, od éterických energií. Kombinácia týchto troch druhov energií môžu vzniknúť nepredvídateľné udalosti, ktorým sa dá vyhnúť.


Tak ak sa vám niečo nechcené deje vo vašom živote, ozvite sa mi: jankag888@gmail.com 

Analýzou vašich osobných energií a energií konkrétneho vášho domova vám viem váš byt zharmonizovať.
© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
© COPYRIGHT RESERVEDJe júl 2013 a ja som našla knihu o magických rastlinách a v nej veľmi podobný príbeh o počarovaní kravám a tiež o použití nožov a vidličiek na ochranu, wau ...   

http://zlatyfond.sme.sk/dielo/881/Holuby_Magicke-rastliny/1
https://www.youtube.com/watch?v=NMiKRqanR8sŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára