Pre vás

Nepýtaj sa, čo svet potrebuje, spýtaj sa sám seba, vďaka čomu ožívaš.

A potom choď a rob to.

Pretože, čo tento svet potrebuje,

sú ľudia, ktorí ožili.

Harold Whitman

https://www.youtube.com/watch?v=XD22185zSlA

Verte, že ja vás oživím:)


jankag888@gmail.com

Autorské právo
Články môžete publikovať len s mojim súhlasom
a s aktívnou adresou na môj blog.

Aby si bol krásny, zastav sa: minútu pred zrkadlom, päť minút pred svojou dušou a pätnásť minút pred svojím Bohom. Horatius


štvrtok 7. mája 2015

Máj - mesiac lásky

Pre mňa je to mesiac ten naj, aj keď mi priratáva ďalší rok na tejto pozemskej púti. No treba sa pozrerať na to optimisticky. Ďakujem, že som tu, nech ráta a ráta:)
V máji aj vtáčiky štebocú svoju pieseň lásky. Od rána do neskorého večera sa im zobáčiky nezatvoria. Iba ak v nich držia stebielka slamy na stavbu svojho hniezdečka lásky.

A čo my ľudia? Ako cítime príval tejto až erotickej energie? Pobozkal vás niekto pod rozkvitnutou čerešňou? Nie? Nemal kto? Tak poďme to napraviť:)
Môžete si naprogramovať svoj interiér na váš cieľ, na vašu túžbu. V tomto prípade na príchod vytúženého partnera. Táto tabuľka vám ukazuje ako na to. Ak aj nemáte potrebnú sošku, môžete použiť aj obrázok.
Hlavne kvety urobia svoje. Najideálnejšie sú živé kvety. V žiadnom prípade nesmú byť sušené, mŕtve.
Vyhľadajte si svoje čínske znamenie, potrebnú svetovú stranu a o odporúčanej hodine začnite čarovať:)
Nebojte sa, nie sú to žiadne čary, len vyslaná a zhmotnená túžba. Tá na základe zákona rezonancie vám privolá podobné vlnenie, podobnú túžbu.V tomto mesiaci odporúčam tiež aktivovať juhozápad. Je to palác vzťahov, palác ženy. V tomto mesiaci do tohto paláca prúdia vynikajúce energie lietajúcich hviezd #9 a #8. Wau!

Ak túžite po láske a šťastí, šťastných udalostiach, dajte si na JZ 9 červených kvetov, napríklad červených prípadne rúžových ruží. Možete si dať aj 9 červených alebo rúžových sviečok. Je na vašej kreativite, čo pre vás znamená šťastie, šťastné rodinné udalosti. Môžete si dať fotografiu šťastnej rodinnej udalosti.
Alebo dva srdiečka napríklad z ruženínu, alebo stromček šťastia z ruženínu na podporu dobrých rodinných vzťahov.

Ak túžite najmä ženy po hojnosti niečoho iného. Tak je to na vašej kreativite. Ak po väčšom príjme peňazí, dajte si na JZ v tomto mesiaci pokladničku a hádžte do nej mince. Môžete si tam dať šperkovnicu plnú vašich pokladov ako symbol bohatstva.
Potrebujeme ošetriť aj stred interiéru. Celý rok v ňom pôsobí hviezda hádok #3 
a v tomto mesiaci k nej priletela aj hviezda úzkosti, stresu, zovretých žalúdkov a riešení vzťahov #2. Aby sa táto kombinácia neprajavila, v provom rade sa zbytočne nezdržiavať v centre vášho interiéru. Nerobiť tam hluk. 

Negatívum premeniť na pozitívum aktiváciou dobrých vzťahov, pokoja, šťastia. Ako? Smejúci Budha je ideálny. Tento má tekvicu Wu lou pre zdravie. A víta všetkých pocestných, ľudí, ktorých stretnete, ktorí k vám zavítajú. Sošky nie sú môj špeciálny odbor, až tak sa nimi špeciálne nezaoberám, ale niekedy urobia dobrú službu, aspoň nás upokoja. Môžu byť aj kačičky. Skôr je dôležitejší potrebný živel a to je kov. 


 

Ak už máte partnera a chcete mu viac porozumieť, tak mi napíšte dáta vás oboch:
- meno, priezvisko
- dátum narodenia (ak viete aj čas narodenia)
- obľúbenú farbu (pre moju kontrolu)


Analýza vás dvoch stojí 30 €. Má okolo 80 strán.
Zdarma vám pribalím aj prílohu o partnerstve.


Prajem vám veľa lásky.
                                             Janka


jankag888@gmail.com
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára