Pre vás

Nepýtaj sa, čo svet potrebuje, spýtaj sa sám seba, vďaka čomu ožívaš.

A potom choď a rob to.

Pretože, čo tento svet potrebuje,

sú ľudia, ktorí ožili.

Harold Whitman

https://www.youtube.com/watch?v=XD22185zSlA

Verte, že ja vás oživím:)


jankag888@gmail.com

Autorské právo
Články môžete publikovať len s mojim súhlasom
a s aktívnou adresou na môj blog.

Aby si bol krásny, zastav sa: minútu pred zrkadlom, päť minút pred svojou dušou a pätnásť minút pred svojím Bohom. Horatius


utorok 2. júna 2015

Sme si užitoční

Tak by to malo byť. Byť jeden druhému užitočný. Rozširovať svoju rodinu priateľov, priaznivcov. Dávať kúsok zo seba. Napríklad ako to robím ja. Píšem pre vás články. Robím to s láskou. Sú vám všetkým k dispozícii. Zdarma. Verím, že sú pre vás užitočné. Z niektorých sa dozviete niečo nové. Podľa iných si zase potvrdíte svoje názory. Ďalší si dáte u mňa navrhnúť svoj nový osobný dom. Iní si dáte navrhnúť interiér svojej domácnosti, svojej kancelárie. Ďalším navrhujem záhrady. Iní hľadáte príčiny zlých vzťahov. Niekoho ku mne dovedie choroba. Ďalší sa zamýšľajú nad svojou životnou cestou, poslaním a hľadajú odpoveď.

Veľmi ma teší, že z mojich činností, z môjho talentu máte všetci radosť a úžitok.


Preto by bolo výborné, keby ste sa aj vy zapojili do tejto užitočnej činnosti.

Neviete ako?
Je to jednoduché:

Svojim rodinám, priateľom, kolegom, máte iste veľa kontaktov, pošlite tento link:Pre mnohých bude užitočný. Ja to uvidím na štatistike sledovanosti a budem ešte viac motivovaná pre vás písať články, ktoré obyčajne vznikajú spontánne prijímaním myšlienok. No samozrejme moje celoživotné vzdelávanie a skúsenosti majú svoje miesto.

Mnohí z vás sú odborníci na siete. Viete kde sa dá link zavesiť, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí. Dajte svetu vedieť o mojom blogu.
Mnohí používate širokú sieť kontaktov. Spravte im radosť a pošlite link. Tí, ktorí máte so mnou skúsenosti, podávajte ďalej o mne referencie.Tu je link na zverejnenie:


alebo len:Buďme si navzájom užitoční. 


Ja vám ponúkam svoju hodnotu. Hodnotu múdreho človeka. Hodnotu môjho talentu, hodnotu mojej duše, mojich vedomostí a zručností. Už stovky zákazníkov sú mojimi priateľmi.
Ako maličká som rada počúvala príbehy a obdivovala múdrosť starých ľudí. Už aj ja mám čo rozdávať. Vekom sa skúsenosti a vedomosti premenia na múdrosť.
Teším sa na vás.


S láskou

Janka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára