Pre vás

Nepýtaj sa, čo svet potrebuje, spýtaj sa sám seba, vďaka čomu ožívaš.

A potom choď a rob to.

Pretože, čo tento svet potrebuje,

sú ľudia, ktorí ožili.

Harold Whitman

https://www.youtube.com/watch?v=XD22185zSlA

Verte, že ja vás oživím:)


jankag888@gmail.com

Autorské právo
Články môžete publikovať len s mojim súhlasom
a s aktívnou adresou na môj blog.

Aby si bol krásny, zastav sa: minútu pred zrkadlom, päť minút pred svojou dušou a pätnásť minút pred svojím Bohom. Horatius


štvrtok 30. októbra 2014

Vytancujte si svoje šťastie

Milí priatelia,

leto na Slovensku bolo biedne, no zato babie leto nám to vynahradzuje. Mnoho ľudí je unavených, bez energií, píšete mi o tom.
Využite preto tieto krásne slnečné dni na dobíjanie svojich batérií. Choďte do prírody, do záhradky alebo na farmárske akcie. U nás bol nedávno Farmársky trh, výborné podujatie. V ponuke množstvo dobrých domácich jedál, živá ľudová hudba, pri ktorej sme spievali a dupkali:)
Postretali známych, ochutnali domácu pálenku. Celý deň vo výbornej nálade - to je nabíjač energie.
Niečo z tej energie posielam aj vám:Samozrejme predávali aj tekvičky všelijakých tvarov. Nezabudnite si aj vy dať tekvičku k posteliam, aby vás chránila pred chorobami a priniesla vám šťastie. 

A keď už spomínam hudbu, tak aj to je vibrátor. 
Keď sme boli mladučkí, neskúsení a zranení, tak sme si púšťali smutnú hudbu a ešte viac sme zotrvávali vo svojom smútku. 
Dnes už vieme, že svoju životnú energiu treba dobíjať, vibrovať rýchlejšie, uchopiť ju. Východné kultúry sa v tomto o seba starajú, lebo vedia, že životná energia je vzácna esencia, bez ktorej nie je možný život na Zemi. Starostlivosťou o ňu sa ľudia dožívajú vysokého veku a hlavne kvalitného života. Starostlivosťou o ňu ľudia dosahujú mnohé úspechy. Jednak sú vitálni, jednak sa vyššou vibráciou dokážu naladiť na svoju intuíciu, na svoju dušu, ktorá všetko vie a pozná. Dokážu s ňou komunikovať a robiť tak správne veci v správny čas. Dokážu tak aj pritiahnuť a vidieť mnohé príležitosti a svojou vitalitou ich aj využiť. 
Takže zvyšujte svoju životnú energiu. Aj napríklad hudbou a tancom. To je moja obľúbená činnosť, ktorá ma ani v tomto veku neopustila. V mladosti to boli diskotéky, keď som mala malé deti, tak som tancovala aj v kuchyni pri varení. No chodili sme aj na koncerty rockových kapiel do okolitých štátov. 
Teraz ako stará mama si zakrepčím aj na poľských trhoch pri goralskej hudbe:) Minule som sa dala do tanca polky s goralom, ja som za každú srandu. Smiech, humor a aj humor na vlastnú osobu sú mi blízke. Veď o tom je život. To sú tie prirodzené krásne vibrácie, ktoré má naša duša rada. 

Nehrajte formu. Forma unavuje, odčerpáva vašu životnú energiu. Nie je to škoda? Buďte krásne a milo spontánni. Po tom vaša duša piští. 
Ak sa hanbíte na verejnosti, veď čo by iní povedali... nech hovoria. Vám sa chce smiať, tak sa smejte. Chce sa vám tancovať, tak tancujte. Aspoň doma. Môj bratranec, keď bol malý, tak môjmu ockovi kričal, aby prestal už hrať na tej harmonike, lebo už nevládze tancovať. Nevedel sa zastaviť. Keď ocko hral, tak musel tancovať. 

Aj ja mám takú hudbu, ktorá mi nedovolí obsedieť. Je to Rock n roll. 
Pri ňom sa viem riadne vyblázniť. 
Nahrávam si ju na kľúčik a púšťam cez vežu. Len to tak duní:) 
A prvá skladba je od Lui Bega - Mambo No. 5. 
U mňa je to No. 1. Nedá sa netancovať...
Druhá je od Beatles - Rock and roll Music:Každý deň si takto odtancujem 10 až 20 rock n rollov. Je to úžasná tanečná terapia. Nepotrebujete psychológa ani psychiatra. Toxíny sa vyplavia z tela, aj z duše. Všetko negatívne sa vytratí. Nahradí ho radosť. A pritom v takýchto vysokých vibráciách sa môžete naladiť aj na svoje sny, ciele, príležitosti, ktoré vám vstúpia do života, ktoré si svojou radosťou pritiahnete. Otočte sa svojim osobným smerom príležitostí a tancujte. Prídu príležitosti, prídu financie. 

Túžite po láske? 
Pustite si exotickú hudbu a tancujte brušné tance. A najlepšie otočení svojim osobným smerom lásky. 
Čert by bol v tom, aby vám niekto zaujímavý neskrížil cestu. Takýmto tancom v sebe prebudíte túžbu, zmyselnosť, ženskosť či mužskosť, budete týmto vibrovať a vaše okolie to zachytí. Darmo sme duchovné bytosti, partnera prilákame telesným vyžarovaním. Túžbou, zmyselnosťou, krásou, iskrou v očiach, radosťou, prirodzeným smiechom, úprimným úsmevom. 

Chcete oslavovať Boha?
Halelujah, pustite si gospelovú hudbu a tancujte. Môžete sa otočiť pri tom svojim osobným smerom meditácií. Tešte sa, jasajte, chváľte, mávajte, milujte, tancujte. Halelujah.

Chcete posilniť svoje zdravie?
Tancujte, hýbte sa. Môžete sa otočiť svojim osobným smerom zdravia a vitality
a tancujte. Je na vás, aký tanec je vám príjemný. Zásobárňou životnej energie nie sú len obličky, ale aj slezina. A slezina nemá pumpu na limfu, ako má krv svoje srdce. Limfa sa hýbe len našim pohybom. Bez pohybu sa hromadí, hnije, zapácha ako zvetrané pivo či pečené zemiaky.


Sami buďte kreatívni. Len vy najlepšie viete, ktorú životnú oblasť potrebujete posilniť. Čoho máte v živote málo alebo menej a začnite na tom pracovať. 

Vytancujte si svoje šťastie. 


Nepoznáte svoje osobné smery? 
Napíšte mi. Pripravím vám analýzu osobnosti. 
Je to celoživotná príručka len a len pre vás. 
Poznajú ju tí najúspešnejší ľudia našej planéty. 


Stojí len 15 € na osobu. 


Jeden malý nákup v potravinách. 
Ale tento nákup u mňa je doživotná hodnota. 
Je to vaše zdravie, šťastie, vitalita, úspech.

napíšte na:  jankag888@gmail.com


Teším sa na vás. 

S láskou 

                    Janka
© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
© COPYRIGHT RESERVED


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára