Pre vás

Nepýtaj sa, čo svet potrebuje, spýtaj sa sám seba, vďaka čomu ožívaš.

A potom choď a rob to.

Pretože, čo tento svet potrebuje,

sú ľudia, ktorí ožili.

Harold Whitman

https://www.youtube.com/watch?v=XD22185zSlA

Verte, že ja vás oživím:)jankag888@gmail.com
Autorské právo
Články môžete publikovať len s mojim súhlasom
a s aktívnou adresou na môj blog.

Aby si bol krásny, zastav sa: minútu pred zrkadlom, päť minút pred svojou dušou a pätnásť minút pred svojím Bohom. Horatius


nedeľa 16. decembra 2012

Príhovor Doreen Virtue

Milí priatelia,

je krásny predvianočný čas. Niektorí si ho vychutnávate, iní nestačíte ani žiť. Vraj, taká je doba. Doba je taká, akú si ju spravíme. Alebo lepšie povedané, ako sa dáme zatiahnuť do programov, ktoré sú vysielané a neustále vymýšľané na ľudstvo.
Tento príspevok píšem po prečítaní výzvy pani Dorren Virtue.

Mnohí ste prešli vzostupmi aj pádmi. Úspechmi i sklamaniami. Ani ja nie som výnimka. Každé sklamanie som vždy ťažko znášala. Prvé sklamanie bolo hneď po Nežnej revolúcii, keď vyšlo najavo, že čo nás učili v škole o dejinách, tak v tom bolo pramálo pravdy. Nevedela som to pochopiť, ako nás škola môže klamať. 
A to som už bola dávno zo školských lavíc vonku. 
Druhé veľké sklamanie pre mňa bolo, keď nemenovaná vláda prišla s vládnym programom privatizácie. Mňa  to zastihlo ako člena vedenia pobočky v nemenovanej štátnej banke. Mala som túto prácu veľmi rada, chodila som takmer denne do spoločností robiť prednášky, aby som ľudí naučila hospodáriť a chrániť si svoje peniaze cez bankové produkty. Ľudia mi dôverovali a bola som presvedčená, že im pomáham. Vtedy to bola pravda, aj som to tak vnútorne cítila. No privatizácia podnikov mi dala riadnu facku. Moje úsilie bolo pošpinené. Z vkladov, ktoré si ľudia s dôverou ukladali, sa začali rozdávať nenávratné úvery partajným na privlastnenie nášho národného majetku, ktorý nezveľaďovali, ale naopak, vytunelovali a ľudí poprepúšťali. Riaditeľov pobočiek banky, ktorí odmietli spolupracovať, odvolali z funkcie. Bol to začiatok nášho otroctva. Takto oslabené banky zase ozdravili z našich peňazí a predali pod cenu do zahraničia. Veľmi dobre premyslený plán za naše peniaze. Je smutné, že to všetko napáchali na nás naši vlastní ľudia, naši rodáci. A všimnite si, že z našich peňazí dotujeme zahraničné montážne otrocké firmy, v ktorých naši ľudia nezarobia ani na dôstojný život. Tiež si všimnite, že tieto zahraničné firmy sa zoskupujú okolo západného Slovenska. Ostatná časť je hladová dolina. Keď prichádzajú sviatky, tak doprava kolabuje, nestačia vlaky ani autobusy prepraviť z Bratislavy domov polovicu národa, ktorý chodí za prácou do Bratislavy a jej okolia. A zbohatlíci potichu vykupujú opustenú pôdu. Toto sa robí na celom svete. Je to plán. Nahnať ľudí do miest. Urobiť z nich bezmocných otrokov závislých na mizernej výplate. Odkúpiť od nich pôdu. No a nemenovaný pán, ktorý sa chystá byť kandidátom na nášho prezidenta, tak ten si hrá iste golf na pôde, ktorá nás všetkých dokázala uživiť. Pozatváral jednotné roľnícke družstvá a štátne majetky. Vraj budú lepšie golfové ihriská. A teraz nás kŕmia toxickými "potravinami" zo zahraničia. Ľudia, nedajte si svoju pôdu. Je vašou živiteľkou. 
Posledným veľkým sklamaním pre mňa bolo, keď som s nádejou nastúpila do zahraničnej finančnej spoločnosti. S nádejou, že sa niečo nové naučím, že si zdokonalím manažérske zručnosti. Opak bol pravdou. Zistila som, že pre zahraničie, pre nadnárodné spoločnosti nemajú pracovníci žiadnu cenu, aj keď sú na vyšších pozíciách. Sú len zdrojom ich príjmu, sú otroci, ktorí buď budú robiť od rána do večera, alebo dovidenia. Ďalší prosím... Nepoznajú, čo sú to profesionálne morálne manažérske zručnosti. Stačí na Slovensko poslať drába, ktorý je ctižiadostivý a vie vrieskať a naháňať strach, aby boli výsledky vyššie a vyššie a vyššie...
Ani z ich vkladových produktov som nemala dobrý pocit. Raz prišiel za mnou mladý farár, dekan a chcel si uzatvoriť zmluvu. Ja som bola vtedy v období hľadania Pravdy...
V období prebudenia. Čítala som všetko, čo súviselo s duchovnými zákonmi. Chcela som pochopiť zákonitosti v našom živote. A samozrejme hľadajúcemu sa dostane do cesty vždy to, čo práve potrebuje. Bolo to nespočetné množstvo múdrych kníh. 
Tomu mladému dekanovi som povedala, že nemám dobrý pocit v mojej pozície, že nemám dobrý pocit ani z takýchto peňazí. Aby mi poradil, čo mám robiť. Poradil mi knihy od Johna Powella. Prečítala som ich. Je to príjemná duchovná psychológia. Ale vnútorný pocit nezmizol. A osud spravil, čo bolo treba. Zastala som  iných aj seba pre diskrimináciu, pre porušovanie Zákonníka práce Slovenskej republiky. A tak som sa stala pre tento obludný systém nepohodlná. Vraj nelojálna. Je to už veľmi dávno, už sa len pousmejem a ďakujem za to, že som bola nelojálna tomuto systému. Odvážna
a nebojácna.

Tento obludný systém je manipulatívny. Do funkcií dosadzuje mladých ľudí, neskúsených, ale dosť sebavedomých na to, aby sa ujali vysokých funkcií a za peniaze urobia všetko. Pokojne zničia životy starších kolegov, ktorí by im mohli byť rodičia. 
Mnohí sa iste v tomto mojom príspevku nájdete. Ak vám niektorým otvoril oči, nebol márny. Celý blog je o mojich skúsenostiach. Len vám to nepíšem priamo.


Moja životná cesta je zažiť, porozumieť, vcitiť sa, poradiť a nesúdiť. Som vďačná za všetky skúsenosti a za to, že ma osud priviedol sem, k vám a k prírode. To má zmysel a to ma napĺňa. Preto každý váš problém viem pochopiť, poradiť a vniesť vám do života kus prírodnej harmónie a pokoja. A keď vidím výsledky, keď vidím, že sa vám život zlepšil, čo viac si môžem priať?


V tento predvianočný čas som nechcela o tomto písať, ale vyprovokovala ma v tom pani Dorren Virtue, ktorá v relácii nabádala, aby sme povedali pravdu. Ja s ňou súhlasím. Nastal čas Pravdy. Kedy, ak nie teraz, keď naša Zem ledva prežíva, je zamorená a ľudia zotročení. 
Nebojte sa. Nedajte sa. Začnite sa vnútorne odpútavať od toho, čo vás zotročuje. Ak začnete cítiť slobodu, začnete vibrovať inak a staré odíde, lebo už nie je ničím držané
a nové pritiahnete. Možno sa budete báť zmien. Nie vždy je to príjemné. Ale neskôr budete ďakovať, že ste sa vymanili.
Začnite sa orientovať viac na svoju rodinu, na svojich blízkych, oprášte svoje koníčky. Lebo tie sú často vašim talentom a vašou životnou cestou.  


Nebojte sa. 


Sme všetci v láskavých Božích rukách. 


Systém má dosah len na bojkov. 


Nad slobodnými ľuďmi nemá moc. 


Aký to máte život ísť ráno do roboty, večer sa vrátiť, pozrieť si klamstvá a manipulácie
v televíznych novinách, potom dáky krvák alebo retardovanú reality show a ísť spať.
A ráno zase do roboty, večer domov, ...
A ledva zaplatíte účty a svoje deti nevidíte rásť. A kde je vaša radosť zo života?
Toto je ten šialený program otroctva. Každý ako viete, vymaňte sa z neho. Je na to teraz vhodný čas. Energie Zeme i vesmíru nás v tom podporujú. 
Len prosím,  žiadnu zlobu. Zamotali by ste sa ešte viac do ich siete. Treba robiť všetko pre to, aby ste si udržali svoj vnútorný pokoj. Všetko robte s rozvahou.
K pracovníkom bánk a iných finančných inštitúcií buďte zhovievaví. Oni sú tiež len časťou toho obludného súkolesia. Aj oni musia precitnúť. Veď sa na nich pozrite. Bez úsmevu, strhaní. Bití, lebo neplnia plán. Veď čo vás majú klientov z kože zodrať? Aby splnili nesplniteľný plán? A všetok kapitál ide zo zahraničia. 
Treba všetkým týmto manipulátorm odpustiť. Aby ste sa neznížili na ich nízku vibráciu. To by sa im páčilo. Vy buďte múdri. Zachovajte pokoj, lásku v srdci. 
Ale povedzte rázne dosť! 
Oni sa musia tiež len prebudiť. A vaše prebudenie im v tom pomôže.

Všetkých vás objímam
                                       Janka
Tu je ten príhovor mojej obľúbenej pani Doreen Virtue:A tu je prebudenie...


Je to prednáška, ktorá sa uskutočnila v Čechách.

Klobúk dole pred predstaviteľmi tejto republiky, pretože umožňujú voľne a slobodne organizovať prednášky, za ktoré sa inde ľudia prenasledujú. Napríklad o voľných energiách, o obludnej svetovláde a pod.
Nesledujem politiku. Ale niekedy sa veci zdajú inak, ako v skutočnosti sú. Niekedy vlastní nemajú radi napríklad svojho prezidenta, a pritom on ich chráni pred svetovládou
a v Európskom parlamente vystupuje otvorene proti nej.
A je aj opačný prípad, kedy svojho prezidenta zbožňovali a pritom svoj národ vrátane Slovenska zapredal svetovláde. Tak to vnímam ja a nižšie rozhovor mi to len potvrdil.


Prednáška v Čechách:
Nebojte sa, koniec prednášky je pozitívny:
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára